Czemu warto w magazynach stosować odpowiednie kurtyny

Zorganizowanie w odpowiedni sposób przestrzeni magazynowej wymaga niekiedy zastosowania drzwi lub bram między danymi pomieszczeniami. Niejednokrotnie to także będą wydzielone fragmenty wnętrz, przeznaczone przykładowo na magazyn czy produkcję. W takich sytuacjach użycie zwykłych drzwi niekoniecznie się sprawdzi, gdyż mają one jeden zasadniczy minus.

W każdym przypadku, gdy będzie się chciało przejść albo przejechać jakiś pojazdem, to trzeba je będzie otwierać, a później zamykać. Jeżeli będzie się to odbywało raz na jakiś czas, to nie będzie jeszcze dużego problemu, lecz przy częstym przechodzeniu dużo korzystniej pomyśleć o innym rozwiązaniu. Świetnie sprawdzą się tu na przykład kurtyny magazynowe. Takie kurtyny są zrobione z pasków dość grubej folii, i wiesza się je u góry danego otworu. Zależnie od budowy mogą one być na stałe przytwierdzone, lub też umieszczone w ramce, która się przesuwa.

Materiał, z którego te elementy są robione, to najczęściej solidna folia PCV w różnych kolorach. Największą popularnością cały czas się cieszą przezroczyste kurtyny, ale w sklepach dostępnych jest dużo różnych barw. Dużym plusem tego typu kurtyn będzie to, że umożliwiają one oddzielić skutecznie dwa pomieszczenia czy pomieszczenie od zewnątrz, a jednocześnie dają możliwości bezproblemowego przejścia czy przejechania. Bardzo dobrze chronią one przed czynnikami zewnętrznymi, typu wiatr czy niska temperatura, ale też ograniczą zapylenie czy hałas.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić