Zaliczany do nietypowych transport maszyn dowolnego typu jako jedna z głównych usług w firmie POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI

Kosztorysy wykonywane w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI są za każdym razem w sposób spersonalizowany przystosowane. W chwili, kiedy samochód odmawia jazdy, pomoc drogowa 24h Lublin sprawdza się doskonale. I pomimo że na stronie online pomocy drogowej opublikowany jest orientacyjny cennik, to ostatecznie koszty wskazane są przez profesjonalny team interwencyjny po znalezieniu się na miejscu zdarzenia. Wtedy dopiero umożliwione jest ocenienie sytuacji i dookreślenie zakresu usług.

Końcowy cennik usług zależy od: rodzaju przeprowadzonych prac, ewentualności zrobienia użytku z lawety, rozmiaru przewożonego pojazdu, terminu awarii i miejsca zdarzenia. Im w większej mierze ciężkie do realizacji usługi będą wykonywane, tym podwyższona będzie opłata za usługi. Specjaliści mogą również zająć się rozmowami z ubezpieczycielem i dopełnianiem wszystkich kwestii formalnych, co też będzie finalnie w dodatku uwzględnione w kosztorysie.

Właściciel pojazdu pozostaje od pierwszych chwil szczegółowo poinformowany o tym, co będzie zrobione. Konkretne usługi wykonywane są po akceptacji cennika. Dostępne świadczenia, z których da się korzystać w POMOC DROGOWA GOŁĘBIOWSKI to: awaryjne otwieranie i uruchamianie aut, holowanie pojazdu, usługi lawetą dla motocykli, odpalenie samochodu z Boostera, pomoc drogowa, przewożenie mających nietypowe kształty i rozmiary maszyn, różne prace reperacyjne oraz wsparcie podczas wyciągania pojazdu.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić