Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wyspecjalizowana depilacja laserowa wykonana w klinice urody Mona Lisa

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu ma miejsce w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z użyciem lasera VARILITE, wliczanego do nad wyraz uniwersalnych przyrządów. Ta nieszkodliwa metoda zamykania naczynek opiera się na energii laserowej, co gwarantuje: bezzwłoczny rezultat zamykania naczynek, zadowolenie klientów, nieinwazyjność a także utrzymanie poziomu bezpieczeństwa.

Wykonywane przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emisji wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w strefy skóry i w części jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciśnięcia się i niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie takich procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłaniane przez tkanki, które je otoczą, a potem w pełni zanika.

Dojdzie do zamykania poszerzonych naczyń, redukcji ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwoli na użycie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbywać się mniejszych, jak i dużych zmian naczyniowych. Każdorazowo właściwości urządzenia dopasowane są do indywidualnych oczekiwań pacjentki. Specjaliści podejmą się zamykania naczynek na brodzie oraz na łydkach. Cennik wraz z opisem zabiegu podane są na witrynie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY