Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób dostać pożyczkę pod hipotekę nieruchomości

Sporo firm na pewnym etapie rozwoju potrzebuje dodatkowych pieniędzy, żeby pójść krok dalej. Opcji na znalezienie środków jest całkiem sporo, może to na przykład być bankowy kredyt, współpraca z inwestorem czy też przy dużych firmach wejście na giełdę. Jeśli w skład majątku firmy wchodzi jakiś lokal czy magazyn, to można się pokusić o dodatkową możliwość, jaką jest pożyczka pod zastaw.

Takie rozwiązanie ma sporo ciekawych zalet, co sprawia że pożyczki pod zastaw cieszą się sporą popularnością. Po pierwsze można liczyć na znacznie lepsze oprocentowanie niż przy tradycyjnych kredytach, bierze się to z tego, że podmiot finansujący ponosi znacznie mniejsze ryzyko z powodu zabezpieczenia, którym jest nieruchomość. Dość wysoka jest również suma, jaką da się otrzymać. Z reguły jest to od 50 do 70 procent wartości nieruchomości, czyli bez dużego problemu pożyczyć można nawet kilka milionów.

Następną istotną zaletą, jaką posiada finansowanie pod zastaw, jest nieduża liczba formalności do spełnienia. Najistotniejsze rzecz jasna będą dokumenty wiążące się z samą nieruchomością, bo właśnie ona obciążona zostanie wpisem do hipoteki na rzecz udzielającego pożyczkę. Ale w części przypadków nie będzie konieczności przekazywania informacji o aktualnych obrotach czy dochodach, co jest dużym ułatwieniem dla przedsiębiorcy, bo nie musi tracić czasu na to, żeby przygotować dokumenty. Pod adresem  https://podzastaw.biz/pytania opisane jest wszystko dokładnie, zarówno jeżeli będzie chodzić o warunki finansowania jak i niezbędne zabezpieczenie. Więcej pomocnych rad na stronie, sprawdź stronę internetową z pełną ofertą.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY