Typy klimatyzatorów zakładanych przez ekspertów z przedsiębiorstwa AKLIM

Rodzaje klimatyzatorów zakładanych przez monterów z zakładu AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki typ będą zdecydowani klienci, mają pewność, że chłodnictwo sklepowe lublin zrobione przez monterów, którzy będą znać się na tym doskonale. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT składają się z dwóch oddzielnych jednostek, czyli jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna zamontowana jest w klimatyzowanych pomieszczeniach. Tego typu urządzenie doskonale sprawdza się w niedużych pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach i w niewielkich biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji zagrzewającej. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób zakładania, lecz mogą zostać zlokalizowane poziomo pod sufitem.

Ten rodzaj wprowadzi do pomieszczenia świeże powietrze, rozprowadzone tuż pod powierzchnią sufitu. Ten montaż klimatyzacji Lublin wliczany jest także do w mniejszym stopniu inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe zakładane są w sufitach podwieszanych. Z tego powodu wymagają przestrzeni między sufitem a stropem. Najczęściej wynosi ona od czterdziestu do pięćdziesięciu centymetrów. Taki rodzaj sprawdza się w dużych sklepach, restauracjach lub aulach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza sprawia, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywołuje komfort i sprawia przyjemność osobom znajdującym się w konkretnych pomieszczeniach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w budynkach, w jakich można znaleźć dużo pokoi. Są to: biurowce, restauracje czy hotele. Jest to typ urządzeń produktywnych, jakie rozprowadzają powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna zamontowana jest poza pomieszczeniami chłodzonymi, a schłodzone powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy mającej około 150 milimetrów. Zaletą takich klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niewidocznym miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić