Rzetelne szycie zasłon, rolet rzymskich oraz firanek

Rolety rzymskie proponowane przez pracownię Dekoracja Wnętrz Ewa Bukowska wyglądają wyjątkowo stylowo i niebanalnie. Już od wielu lat rolety rzymskie są świetnym sposobem dekorowania pomieszczeń i zdecydowanych jest na nie coraz więcej osób. W firmie są one uszyte z tkanin firanowych lub z zasłonowych. Sposób szycia uzależniony jest od tego, jakie rezultaty chciałby uzyskać zleceniodawca. Dla przykładu, rolety mogą zawijać się symetrycznie lub opadająco.

W czasie zwijania mogą również tworzyć półksiężyce lub imitować głębokie fale. Zleceniodawcy mogą dobierać wśród wielu opcji, jak przykładowo: ze szczeblinami z przodu lub z tyłu rolety czy z taśmą wszywaną w pionie albo w poziomie. Jak w takim razie widać, podobnie jak w przypadku szycie firan panuje spora dobrowolność. Rolety rzymskie to nietuzinkowa forma przesłony ramy okiennej, jaka zachwyca swoim kształtem.

Wnętrza staną się w efekcie stylowe. Praktyczne elementy jak rolety lub jak szycie zasłon od paru lat cieszą się uznaniem w aranżacji pomieszczeń. Jeśli na przykład ktoś decyduje się na skromną roletę rzymską, to okno może kolejno na bokach wypełnić firanami lub zasłonami, zamawiając je również w prezentowanej pracowni. Dobierając kształty eurofirany można oczekiwać na cenne porady po stronie doświadczonych projektantów wnętrz. Rolety rzymskie będąc nowoczesną dekoracją okna sprawdzają się doskonale.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Możesz także polubić