Rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w wysokiej jakości

Action! to program gwarantujący rzetelne nagrywanie oraz streaming ekranu w najwyższej rozdzielczości. Taki nowoczesny program jest przygotowany w taki sposób, że z jego użyciem wszystko będzie prezentować się idealnie. Zagwarantowane jest z jego wykorzystaniem bezpieczne nagrywanie, co odbiorcy doceniają wyjątkowo. Streaming na żywo to kolejna zaleta, o jakiej nie można zapomnieć. Klienci, jacy zdecydują się na zakup Action! mają możliwość również wykorzystywać tematyczne nakładki z grafikami, a także rysować na ekranie. Wszystko jest praktyczne i w rezultacie prezentuje się bardzo interesująco.

Sporą zaletą jaką ma program do nagrywania ekranu jest obsługiwanie rozdzielczości o szerokości około 8 000 pikseli. Można również oczekiwać na opcję HDR. Klientom zwłaszcza podoba się odczucie zwolnionego tempa, jaki wykorzystywany jest w celu otrzymania interesujących rezultatów wizualnych.

Można też skorzystać z opcji takiej jak nagrywanie okienek. Informacje dokładne na temat proponowanego systemu opublikowane są na stronie www. Można też skontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie, by dowiedzieć się jeszcze więcej a także głównie uzyskać wskazówki, w jaki sposób obsługiwać na co dzień Action!, by wypełnił on spodziewane wymagania. Zaawansowany pod względem technicznym produkt do odtworzenia, nagrywania oraz streamingowania obrazu i dźwięku jakim jest oferowana nagrywarka ekranu nadaje się zarówno do zastosowania w domu, jak i profesjonalnego.

Eksperci, jacy stworzyli najlepszy, nad wyraz funkcjonalny program do nagrywania ekranu i gier w imponującej rozdzielczości dbają o to, by w dziedzinie HDR program taki był bezkonkurencyjny. Internauci mogą nagrywać pulpit, gry, poradniki z kamerką oraz dźwiękiem i mikrofonem.

Na bieżąco powstają kolejne wersje takiego programu, wobec czego użytkownik ma sposobność znaleźć to, co będzie spełniało jego wymagania. Misją firmy Mirillis jest to, żeby zmieniać klasyczne komputery w najwyższej jakości cyfrowe maszyny przeznaczone do celów rozrywkowych. I trzeba potwierdzić, że cel taki został uzyskany, o czym poświadczają nagrody z branży oraz referencje stałych nabywców.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić