Porównanie odkurzaczy parowych V- Steam: najlepsze modele do kupienia w 2022 r

Odkurzacz parowy wydaje się mieć całkiem dobre funkcje i zalety. Rzeczywiście, jest to urządzenie gospodarstwa domowego, które pozwala używać pary do dogłębnego czyszczenia, jednocześnie uwalniając brud uwięziony w wilgotnym powietrzu.Jest niezwykle wydajny i jest jednym z odkurzaczy, które generalnie są bardzo dobrej jakości. To także, zdaniem klientów, jeden z najlepszych odkurzaczy wentylowanych na rynku AGD.

Ten odkurzacz umożliwia zdrowe i skuteczne sprzątanie Twoich pomieszczeń. Zasysa parę odciśniętą kurzem i wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, zapewniając dokładne czyszczenie mebli i podłóg. Uwalniana para ma na celu rozluźnienie zasklepionego brudu, który następnie zostanie odessany przez powietrze, a następnie odseparowany dzięki mechanizmowi filtra wodnego. Jest to również odkurzacz parowy do dywanów, który umożliwia całkowite czyszczenie w całkowicie oczyszczonej przestrzeni. Oszczędza czas, ponieważ działa 2 w 1, czyści i odkurza za jednym razem. przeczytaj ten poradnik

Jednak odkurzacze parowe wytwarzają bardzo gorącą parę, co stwarza ryzyko poparzenia w przypadku kontaktu ze skórą. Pamiętaj również o dokładnym wyczyszczeniu odkurzacza po użyciu, aby uniknąć osadzania się kamienia.

TOP 3 najlepszych odkurzaczy parowych

Jeśli potrzebujesz kupić cichy odkurzacz, wybierz modele wytwarzające parę. Ponadto, jeśli jesteś ekologiem i chcesz ułatwić sobie pracę, łącząc wydajność z komfortem, lepiej zwróć się do tego typu odkurzaczy.

Odkurzacz parowy nie potrzebuje chemicznego roztworu, aby zapewnić Ci idealną czystość, wystarczy gorąca woda zamieniona w parę, jest wskazany do czyszczenia podłóg, okien, dywanów i dywaników.

Aby pomóc Ci lepiej dokonać mądrego wyboru, poniżej znajduje się TOP 3 najlepszych odkurzaczy parowych, które spełniają wiele kryteriów.

1- Odkurzacz parowy Polti Vaporetto SV440 z ręcznym odkurzaczem, 1500W eliminuje 99,9% zarazków

Odkurzacz parowy Polti vaporetto SV440 ma wymiary 30 X 20 X 112 cm i waży 2,4 kg. Oferuje moc 1500W przy natężeniu 220V i może pomieścić 0,3L pojemności i objętości. Jest to urządzenie gospodarstwa domowego 2 w 1 z systemem dezodoryzacji.

Zaliczany jest do najlepszych odkurzaczy parowych, nic dziwnego, że cieszy się dużym powodzeniem w gospodarstwach domowych. Jest to potężny odkurzacz, który zapewnia wysoką temperaturę niezbędną do przekształcenia wody w parę.

Środek czyszczący i waporyzator, zabija do 99,9% zarazków. Ten bezprzewodowy odkurzacz parowy nie potrzebuje więcej niż 15 sekund do działania i dostarcza parę do 100°C. Posiada dość wydajny system gospodarowania wodą, dzięki czemu pozwala na oczyszczenie powierzchni.

Dołączone do zakupu akcesoria umożliwiają wielofunkcyjne zastosowanie na kafelkach, podłogach, piecach, szklankach, lustrach, dywanach itp.

2- Odkurzacz parowy Karcher SC2 Easy Fix 1500W

Odkurzacz parowy Karcher SC2 Easy Fix współpracuje z gniazdkiem elektrycznym, jest przewodową elektryczną myjką parową o mocy 1500W przy natężeniu 220V. Mierzy 25,4 x 26 x 38 cm i waży 2,9 kg.Ten odkurzacz i mop wyposażony jest w akcesoria umożliwiające przeprowadzenie cyklu czyszczenia. Wyjmowany zbiornik ma pojemność retencyjną 1L. Wszechstronność jego akcesoriów zapewnia sprzątanie pomieszczeń w domu, kuchni, sypialni, blatu, powierzchni kafelkowych, płyt grzejnych, podłogi, ściany, mebli… jak to nazwiesz. Maksymalny przepływ pary wynosi 100g/min.

Ta myjka parowa jest specjalnie wyposażona do usuwania uporczywych zabrudzeń, przyda się do usuwania brudu, który osiadł w trudno dostępnych miejscach.Nie obejmuje on jednak w swojej funkcjonalności wskaźnika pary ani pistoletu ciśnieniowego i nagrzewa się zbyt długo, tj. 6 minut.

3- Poli vaporetto smart 120, wysokociśnieniowa myjka parowa z 11 akcesoriami

Odkurzacz parowy Poli vaporetto smart 120 ma wymiary 40 x 27 x 29 cm dla pojemności i objętości 2L. Waży 5,3 kg, zabija i eliminuje 99,99% wirusów. Oferuje moc 1500W i jest wyposażony w bojler wysokociśnieniowy 4BAR z możliwością regulacji wydzielanej pary dla wskaźnika 110g/min.

Idealny do czyszczenia dywanów, wykładzin, powierzchni… przyniesie więcej niż zadowalające rezultaty w Twoim domu. Autonomia pary jest nieograniczona, o ile wymienny zbiornik jest napełniany wodą. Ten odkurzacz parowy jest gotowy do użycia w ciągu 2 minut i jest wyposażony w wiele akcesoriów, aby dostosować się do czyszczenia różnych powierzchni. Dzięki do

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić