Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie

Zabezpieczenia i wystrój w apartamencie na wodzie od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody na to, że jest to inwestycja jakiej opłaca się się podejmować. Podłoga na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczana technicznie, termicznie, dźwiękowo, jak i przeciw wilgoci. Jej powierzchnię użytkową budują wysokiej jakości, odporne na wpływ wody winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei wyszukać zrobione z ceramiki płytki na podłogę.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami atmosferycznymi elewacją pod postacią wysokiej jakości paneli elewacyjnych. Wszystkie ścianki od wewnątrz wyłożone są z kolei panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne także są nimi wykładane, a w dodatku są wytłumiane akustycznie. Każdy dom na wodzie ma okna PCV, dwuszybowe, zespolone z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe opierzenie i dopasowany jest elewacją do tarasu wypoczynkowego. Elewacja jaką posiada pływający dom jest stalowa, spawana i ocynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią z kolei stabilne elementy wypornościowe, a więc osiem pływaków z polietylenu zamocowanych do elewacji zrobionej ze stali na dolnym pokładzie. Luksusowe domy na wodzie SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą spędzić wakacji w obiekcie hotelowym lub planują pozostać oddzielone od innych osób. Domy na wodzie są projektowane w oparciu o wysokie standardy, co mogą potwierdzić certyfikaty i nabywcy mogą wierzyć w to, że wybiorą idealne wyjście.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić