Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie wady i zalety mają paski wybielające

Zęby w idealnie białym kolorze to marzenie wielu osób. Lecz nieodpowiednia higiena, palenie papierosów czy też picie kawy w większych ilościach sprawiają, że do prawdziwej bieli jest trochę daleko. Dlatego też dużą popularnością cały czas się cieszą rozmaite wybielające zabiegi, robione w gabinetach stomatologicznych. Jednak jeżeli ktoś miał nie będzie na to finansowych możliwości, to zdecydować się na przykład może na zastosowanie wybielających pasków. Ta metoda również się cieszy sporym zainteresowaniem, przede wszystkim ze względu na znacznie niższe koszty i łatwość stosowania. Zanim się jednak sięgnie po tę metodę, to warto się dobrze zapoznać ze sposobem stosowania i ewentualnymi zagrożeniami. Jeśli zabieg nie będzie dobrze wykonany, to narazić się można na jakieś problemy.

Takie paski wykonuje się z tworzywa sztucznego, jakie nasączone zostało substancjami chemicznymi. Najczęściej to będzie nadtlenek karbamidu albo nadtlenek wodoru, oba mają silne właściwości utleniające. Paski trzeba nakładać regularnie na wszystkie zęby, dokładnie je dociskając. Całość wybielania trwa między dwa a cztery tygodnie, a rezultaty utrzymują się później przez okres kilku miesięcy. Jak więc widać samo stosowanie jest bardzo proste, wymaga jedynie systematyczności i dokładności podczas nakładania pasków. Przeważnie metoda ta nie powinna powodować jakiś poważniejszych dolegliwości, lecz przy jakiś wątpliwościach warto wszystko skonsultować ze swoim dentystą.

Dokładność ma o tyle znaczenie, że jeżeli paski nie będą się w pełni stykać z zębami, to mogą się pojawić miejsca o mniejszym wybieleniu, niekiedy dość dobrze widoczne nawet z daleka. Dodatkowo używany do nasączania preparat jest dość mocny, dlatego należy zachować dużą ostrożność i w miarę możliwości unikać dotknięcia dziąseł. Może to bowiem spowodować różnego rodzaju podrażnienia, a nawet uszkodzenia miękkich tkanek. Więcej w temacie stosowania tych pasków można przeczytać na różnych internetowych stronach, które się znajdzie na przykład wprowadzając w wyszukiwarce słowa paski crest.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY