Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Czy opłaca się kupować wtryskiwacze po regeneracji

Silniki diesla posiadają liczne zalety, z tego też powodu cały czas są wybierane przez klientów. Lecz jeżeli coś w nich ulegnie jakiejś poważnej awarii, to trzeba się liczyć z kosztami na wysokim poziomie, dochodzącymi niekiedy do kilkudziesięciu tysięcy. Takie usterki między innymi mogą dotykać wtryskiwaczy, co będzie skutkowało kłopotami ze stabilną pracą silnika. Nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, gdyż nie znajdzie się do nich zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w firmowych salonach.

Przy starszych samochodach czasami takie wtryski kosztować mogą więcej niż kosztuje całe auto, z tego też powodu poszukuje jakiś innych rozwiązań. Jednym z nich jest regeneracja, jaka w większości przypadków pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a tym samym umożliwi jazdę przez wiele kolejnych lat. Ale nie w każdym przypadku te elementy da się zregenerować, ze względu na zbyt duże uszkodzenia.

W takim przypadku można poszukać takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jakimś sklepie, przy odrobinie szczęścia może się je udać ściągnąć już następnego dnia. Przy takim zakupie bardzo dokładnie trzeba określić co się chce, na przykład podając numer mający postać 28475604 dzięki temu uniknie się pomyłki. Ważne także będzie to, ile wtryskiwaczy trzeba będzie kupić, a to wychodzi dopiero po rozłożeniu silnika. W niektórych sytuacjach wystarczy wymienić jedynie kilka tych, które najbardziej są zużyte, ale są też przypadki, że kupić trzeba wszystkie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY