Co zawiera wózek reanimacyjny? Jaki rodzaj wózka wybrać?

Masz w planach w najbliższym niedługim okresie czasu zakup wózka reanimacyjnego? Zastanawiasz się który model wózka wybrać? Myślisz jakie wyposażenie opcjonalne jest konieczne przy zakupie wózka reanimacyjnego? Możemy Państwu zaoferować naszą pomoc. Firma euro-medical posiada w swojej szerokiej ofercie sprzedaży sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków do reanimacji. Jeżeli chciałbyś poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy przygotują dla ciebie wycenę wózka reanimacyjnego w podstawowej wersji z wyposażeniem podstawowym. Jeśli szukasz opcji tego wyrobu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka.

Znaczna większość wózków do reanimacji dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z nich to korpus wózka. W tej sferze klient określa ilość szuflad jaką chce użytkować. Większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć lub sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Standardowe wózki reanimacyjne oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak kroplówki – często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpółkę na defibrylator, płytę reanimacyjną inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki do reanimacji zawierają również kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek ma na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie podstawowe wózka do reanimacji powinno zawierać także blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosuje się blokadę w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania przykładowozamykanie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz pełną ofertę wózków reanimacyjnych: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne

Przedsiębiorstwo Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia placówek służby zdrowia. W ofercie znajduje się sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Firma może zając się całościowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych obiektów medycznych. Decyzja zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To klient decyduje o wyborze odpowiednich produktów z oferty cenowej Euro-medical. Podczas nawiązywania nowych współprac z klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta zadajemy mu pytania dodatkowe pozwalające zaoferować opcje dodatkowe każdego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest sporządzenie oferty. Po wysłaniu oferty mailowej lub przetargowej czekamy na ruch klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić