Auto detailing – na czym polega i czemu warto go stosować

Wiele osób lubi dbać o posiadane samochody, i to na różny sposób. Standardem dla nich jest systematyczne czyszczenie wnętrza i korzystanie z myjni, a w ostatnim czasie dość chętnie także z usług autodetailingu. Ten stosunkowo nowy trend w naszym kraju zyskuje ostatnio bardzo na swojej popularności, i rosnąca liczba posiadaczy samochodów się na niego decyduje. Stanowi on świetną opcję dla tych, którzy bardzo zwracają uwagę na to jak się prezentuje ich pojazd w środku i na zewnątrz.

Jak się okazuje, ta metoda świetnie się sprawdza także w przypadku starszych samochodów, a to przynosi parę wymiernych korzyści. Z pewnością istotne to będzie na przykład podczas sprzedaży, ponieważ za zadbany samochód będzie można uzyskać atrakcyjniejszą cenę. W największym skrócie autodetailing polega na tym, że cały pojazd zostaje kompleksowo czyszczony, ale też poddany renowacji i konserwacji. Prace obejmują zarówno zewnętrzną lakierniczą powłokę wraz z dodatkowymi elementami, jak również całościowe wnętrze.

Jest to znacznie więcej niż w przypadku myjni samochodowych, stosowane są też zupełnie inne metody. Na początku cały samochód jest bardzo dokładnie myty za pomocą odpowiednich preparatów czyszczących, a później poddany zabiegowi glinkowania. Po wyczyszczeniu powłoki lakierniczej zostaje on wypolerowany, a następnie zabezpieczony powłoką ceramiczną czy woskiem. Więcej w temacie tej techniki można znaleźć w internecie, przykładowo po wpisaniu w jednej z wyszukiwarek hasła detailing auta Kraków i sprawdzeniu otrzymanych wyników.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić